Poznaj opinie naszych klientów

„Biuro nieruchomości, które mocno angażuje się w prowadzone sprawy, udziela klientom pełnego wsparcia. Na każdym etapie byłem doskonale poinformowany o stanie sprawy. Polecam!”
Krzysztof Piątek
„Gorąco polecam Orionis Nieruchomości - profesjonalne podejście doświadczonych pośredników, pełne zaangażowanie oraz udzielana pomoc i porada, gdy tylko zaszła potrzeba, a do tego zawsze miło i sympatycznie - cóż więcej trzeba?”
Grażyna Kribus
„Niesamowicie profesjonalne podejście do klienta, duża cierpliwość, ;) ogromne zaangażowanie i pomoc nawet po godzinach pracy. Pani Joanna i Pan Henryk prowadzą biuro nieruchomości na najwyższym poziomie i widać, że zależy im na tym żeby klient był zadowolony. Polecam serdecznie!”
Sylwia Palka
„Mogę polecić biuro, w szczególności Pana Henryka i Panią Joannę, którzy pomogli mi znaleźć przyczynę, z powodu której wcześniej nie sprzedałem działki. A potem pomogli w procesie podziału działki. Zmieniłem zdanie na temat biur nieruchomości.”
Krystian Graniczny
„Fachowa i szybka obsługa.”
Joanna Porwoł
„Serdecznie polecam biuro Orionis. Profesjonalne podejście do klientów, stały kontakt, właściciele przesympatyczni i zawsze służą pomocą. 5 gwiazdek w ocenie to zdecydowanie za mało”
Edyta
„Polecam usługi biura, Pani Joanna i Pan Henryk profesjonalnie i z cierpliwością sprzedali moje działki. Zadawnione problemy graniczne ale poradzili sobie i już mam po problemie. Bardzo polecam.”
Krystian Graniczny
„Serdecznie polecam to biuro nieruchomości. Pani Iwona Babińczak bardzo kompetentna i profesjonalna osoba, obsługa na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam.”
Konrad Jasek
„Biur nieruchomości jest bardzo dużo, ale tak profesjonalnej obsługi przy kupnie/sprzedaży działki znajdziesz właśnie tutaj u Pani Asi i Pana Henryka. Z nimi masz pewność, że wiesz co kupujesz. Wszystko dokładnie sprawdzają, są NAJLEPSI. Gorąco polecam.”
Iwona Babinczak
„Wybrałam to Biuro Nieruchomości z racji tego, że jesteśmy "sąsiadami służbowymi". W żadnym momencie się nie zawiodłam. Kompleksowa, profesjonalna usługa pośrednictwa przebiegała w miłej atmosferze. Pani Asia i Pan Henryk swoim opanowaniem i spokojem często hamowali moje ataki paniki :-) Polecam !!!”
Kasia Szebeszczyk
„Bardzo dobra firma, naprawdę mili ludzi, do wszystkiego podchodzą z zaangażowaniem, wszystko sprawnie załatwione. Naprawdę polecam.”
Małgorzata Klaus-Slężak
„Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Kontakt rewelacyjny. Rzetelne oraz konkretne odpowiedzi na zadawane pytania”
Adam
„Pełen profesjonalizm! Bardzo dziękujemy Pani Monice za pomoc i wsparcie na każdym etapie zakupu wymarzonego mieszkania.”
Wioletta Nowakowska
„Polecam to biuro nieruchomości z całego serca. Wspólnie z małżonką jesteśmy niezwykle zadowoleni, poczuliśmy się bardzo zaopiekowani przez naszych pośredników, dzięki temu dzisiaj mamy wspaniały dom, który nie ma żadnych kwiatków prawnych! :D ”
Tomasz Racfilt
„Jeżeli ktoś szuka pomocy do sprzedaży/kupna działki, mieszkania czy domu to "STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ" !!!”
Danka Muszka
„Sprzedałam w swoim życiu 3 nieruchomości i ostatnią sprzedałam przez to biuro nieruchomości... Profesjonalizm na najwyższym poziomie. W tydzień nieruchomość została sprzedana - i wszyscy zadowoleni. Sprzedający, kupujący oraz biuro. Polecam z zamkniętymi oczami. Bardzo godni zaufania.”
Edyta Garbera
„Jeśli ktoś szuka biura do sprzedaży lub zakupu swojego domu, mieszkania to lepiej tracić nie mógł. Po pierwszej rozmowie już Pani Asia i Pan Henryk znają nasze potrzeby. Duże doświadczenie i podejście do sprawy, nie zawsze łatwej, kończy się sukcesem. Przede wszystkim szybka transakcja, indywidualne podejście do każdej ze spraw. Gorąca polecam.”
Urszula Kachniarz
„Pani Joanna i Pan Henryk jako jedyni pracownicy biur nieruchomości (a kilka próbowało sprzedawać nasz dom), do zadania podeszli z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Podkreślali walory sprzedawanego domu podczas gdy inni wydaje się jakby liczyli, że dom się sam sprzeda... POLECAMY!”
Nadia Siewniak
„Przesympatyczni zarazem rzetelni i profesjonalni ludzie. Fachowa pomoc w dopięciu wszystkich formalnością na ostatni guzik.”
Dawid Krzempek
„Fachowa obsługa! Polecam!”
Frezja Kwiat
„Bardzo profesjonalna, miła obsługa, kompetentni ludzie. Polecam.”
Bolesław Konstantynowicz
„Polecam. Fachowa, nastawiona na potrzeby klienta obsługa.”
Lola Vanx
„Bardzo miła i fachowa obsługa. Polecam.”
Ula Peszel
„Profesjonalna i rzetelna obsługa. Pozytywnie zakręceni ludzie! Wszystkie formalności dopięte zawsze na ostatni guzik. I pyszna kawa w biurze. Serdecznie polecam!”
Julia Osubiak